МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

СУРДОЛОГ

Запрошуємо дітей та дорослих на консультацію до нашого сурдолога. Наша мета - це скрупульозна діагностика, що позбавить будь-яких сумнівів щодо діагнозу та подальшого лікування. Наше завдання полягає в проведенні обстеження на сучасному обладнані, встановлення діагнозу на основі перехресної перевірки слуху, призначення лікування на професійному рівні з використанням широкого спектру терапевтичних процедур. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Записатися на консультацію до сурдолога
в медичний центр "Фабрика слуху"
Київ, вул. Зоологічна 3, корпус 3
(ст.м. Політехнічний університет)
Графік роботи: Пн - Пт з 08:30 до 16:30
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 8:30 до 16:30 для запису в зручний для Вас час. Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних (використовуються виключно в цілях зв'язку з Вами для пропозицій послуг і товарів, і не буде передаватися третім особам).
Комфортні
умови
Досвід фахівців
понад 20 років
Сучасна
апаратура
Приємні
ціни
Кандидат медичних наук, Лікар сурдолог вищої категорії

Савчук Лариса Анатоліївна

Спеціаліст з сурдологічної допомоги дітям і дорослим з порушенням слуху. Аудіолог. В своїй роботі використовує різні підходи і прийоми діагностики дефектів і порушень слуху та подальшого підбору ефективних методів реабілітації та слухопротезування.
Працювала більше 40 років зав. слухопротезування ДУ "Інституту отоларінгології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України".
Стаж:
понад 40 років
Рейтинг:
5 / 5

Коли необхідно звернутися до сурдолога?

Для профілактики, ранньої діагностики та з метою раннього виявлення та попередження втрати слуху потрібно проходити щорічний огляд сурдолога. Вам неодмінно слід записатися на прийом, якщо відчули хоча б один з описаних нижче станів:
  • людина вважає, що розмовляє нормально, але оточуючі часто звертають увагу на його занадто гучну мову;

  • порушився слух на фоні прийому антибіотиків (або інших препаратів, що негативно впливають на слух та роботу вестибулярного апарату);

  • доводиться часто перепитувати співрозмовника, напружувати слух під час розмови та дивитися на губи, щоб зрозуміти всі деталі діалогу;

  • часто виникають ситуації, коли людина не чує будильник, телефонний дзвінок, стукіт у двері, звуки сигналізації тощо;

  • у громадських місцях, за великого скупчення народу стає складно спілкуватися;

  • постійно робите гучніше телевізор, музику, рингтон телефона тощо;

  • з'явилися больові відчуття у вусі;

  • з'явилися відчуття розпирання у вусі;

  • виник шум у вухах;

  • погіршився слух у літньому віці.

  • Рекомендується пройти консультацію у сурдолога після встановлення вушного шунта (шунтування барабанної перетинки, тимпаностомії).

  • Терміново зверніться до фахівця при розладах слуху, які супроводжуються порушенням рівноваги, болем у вухах, головним болем, запамороченням.

Довідка від сурдолога

Залежно від цілей, для яких береться довідка, сурдолог пропонує різні зразки документів.
  • Довідка у садочок
    При прийняті в дитячий садочок необхідно пред'явити лікарський висновок про стан здоров'я дитини, який обов'язково включає висновок сурдолога або отоларинголога. Адже якщо у дитини є проблеми зі слухом, їй необхідно відвідувати спеціалізований садочок, з логопедичним ухилом. Щоб її туди взяли, потрібно довідку, яку виписує сурдолог.
  • Довідка для школи при вступі у 1 клас
    Медична довідка при вступі в школу є обов'язковим документом для майбутнього першокласника. Якщо в дитини є зниження слуху, тоді в неї особливі освітні потреби. При легких і середніх порушеннях слуху дитина може навчатися у звичайній школі, але з урахуванням слухових особливостей: її посадять на першу парту, будуть приділяти більше уваги. Але при важких і глибоких порушень слуху, а також повної глухоти, не виключно, що дитині доведеться вступати в спеціалізовану школу. Для цього буде потрібно спеціальна довідка від сурдолога.
  • Довідка на роботу
    Деякі професії вимагають гарної гостроти слуху, тому в їх профогляд входить обов'язковий огляд у сурдолога. Зазвичай про це вказують при прийомі на роботу.

Прийом у лікаря сурдолога проходить так:

Збір анамнезу
та огляд
Спочатку лікар опитує хворого, уточнюючи симптоми порушення слуху, як давно і за яких обставин пацієнт помітив ці симптоми. Проводиться огляд органів слуху (за потребою інших ЛОР-органів).
Встановлення алгоритму обстеження слуху
Лікар-сурдолог оцінює стан здоров'я і індивідуальні особливості пацієнта та складає алгоритм обстеження слуху. Може знадобитись камертональне обстеження слуху, аудіометрія, тимпанометрія, отоакустична емісія, коротколатентні визвані потенціали та інші методи (все можна пройти у нашому центрі).
Аналіз
отриманих результатів
За підсумками проведених обстежень та консультацій сурдолог визначає причину порушення слуху.
За потреби можуть бути призначені додаткові дослідження (наприклад, комп'ютерна томографія) та консультації інших фахівців (наприклад, невролога, нейрохірурга).
Діагноз та
лікування
Лікар розробляє тактику корекції звукосприйняття та надає пацієнту індивідуальні рекомендації щодо лікування та профілактики захворювань у майбутньому.
Постарайтесь згадати послідовність появи всіх симптомів і будьте готові розповісти про них лікарю.
Зберіть результати обстежень, виписки, довідки, рецепти, ті висновки ЛОР-лікарів, сурдологів та неврологів, які стосуються хвороби вуха.
Не проводити самостійно туалет органів слуху та не вживати лікарських засобів, які не були призначені лікарем, оскільки це може негативно впливати на результати обстеження.
Згадайте симптоми
Зберіть результати обстежень
Не чистіть і не лікуйте самостійно
Підготуйтеся перед візитом до сурдолога
При наявності будь-яких загальних захворювань (алергія, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба тощо) необхідно надати лікарю відповідну інформацію щодо даних недуг.
Перед відвіданням ЛОР лікаря бажано не вживати їжу, щоб запобігти виникненню глоткового рефлексу.
Не забудьте взяти з собою серветки. Вони можуть знадобитись Вам після закінчення огляду.
Інші загальні захворювання
Не їсти за 3-4 години до прийому
Візьміть серветки і воду

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ СУРДОЛОГА